Kontakt z Urzędem

  • Adres: ul. 3 Maja 66
    07-300 Ostrów Mazowiecka
  • Informacja: 29 679 54 50
    E-mail: poczta@ostrowmaz.pl

czytaj więcej

Napisz do Burmistrza

-A +A
„Day for art” - koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca

Dzień dla Sztuki w Ostrowi Mazowieckiej. Koncert, spektakl, wystawa sztuki w jednym.

Zapraszamy na pierwszą edycję wydarzenia zorganizowanego dla uczczenia Międzynarodowego Dnia Tańca. Nie tylko taniec jednak będzie motywem przewodnim sobotniego koncertu. Pragniemy zaprezentować wszystko to, co mamy najlepszego, czym na codzień zajmują się nasi instruktorzy oraz nad czym pracują uczęszczający na nasze zajęcia młodsi i starsi mieszkańcy Ostrowi i okolic.

W koncercie zaprezentują się grupy taneczne: Zament i Mini Zament, maluchy z Dziecięcej Akademii Artystycznej i słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku, wokaliści Ostrowskiego Studio Piosenki i zespoły instrumentalne. Będzie akcent ludowy, a to za sprawą Dziecięcego Zespołu Ludowego oraz Zespołu Pieśni i Tańca Bezwianka. Wystąpią również recytatorzy z Sekcji teatralnej, członkowie Młodzieżowego Klubu Wolontariusza i Ostrowskiej Grupy PaT oraz zaproszeni goście. Całości w finale dopełnią Zamenciki, Chaos i Rytmika Smyka.

Day for Art to jednak nie tylko koncert. W trakcie trwania wydarzenia będzie można również oglądać wystawę prac Pracowni Plastycznej oraz Pracowni Kreatywnej Plastyki.

Pragniemy, aby to wielkie święto sztuki w naszym mieście było również Państwa udziałem, gdyż nie ma sztuki bez publiczności. Wstęp wolny, dlatego tym bardziej zapraszamy Państwa do spędzenia z nami tego sobotniego popołudnia.

Data wydarzenia: 
22-04-2017 18:00
Organizator: 
MDK
Adres wydarzenia: 
Hala MOSiR ul. Trębickiego 10

Najbliższe wydarzenia

25
Czerwca
godz. 13:00