-A +A
27.10.2014
100-lecie urodzin Jadwigi Bobrowskiej

W dniu 15 października 2014 roku 100-lecie urodzin obchodziła mieszkanka naszego miasta Pani Jadwiga Bobrowska. Z inicjatywy Pana Władysława Krzyżanowskiego Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka w dniu 24 października  br. odbyło się spotkanie w mieszkaniu przy  ul. Wileńskiej 4 w Ostrowi Mazowieckiej.

W spotkaniu wziął udział Pan Władysław Krzyżanowski Burmistrz Miasta wraz z współpracownikami. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem przekazanych przez Jubilatkę wspomnień z historii naszego miasta i Komorowa, wspomnienia dotyczyły czasów jej młodości, a także okresu wojennego i powojennego.

Z okazji setnej rocznicy urodzin Pan Władysław Krzyżanowski złożył najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha, życzliwości ze strony najbliższych oraz sił i wytrwałości w świętowaniu następnych jubileuszy. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze przy gorącej herbatce  i cieście.Atmosfera towarzysząca uroczystości utwierdza w przekonaniu, jak wielką wartością jest życie człowieka na każdym jego etapie.

Najbliższe wydarzenia

19
Stycznia
godz. 17:00
21
Stycznia
godz. 17:00
23
Stycznia
godz. 10:15
24
Stycznia
godz. 08:00
27
Stycznia
godz. 09:30