-A +A
08.02.2018
177 paczek trafiło do potrzebujących

W okresie przedświątecznym Federacja Polskich Banków Żywności zainicjowała akcję Świątecznej Zbiórki Żywności. Partnerem lokalnym zbiórki został Bank Żywności w Siedlcach oraz Ostrowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „RODZINA”.

Członkowie Stowarzyszenia wraz z wolontariuszami z miejskich szkół przeprowadzili zbiórkę w siedmiu sklepach na terenie Ostrowi Mazowieckiej, która trwała od 1 do 3 grudnia 2017 roku. 5 lutego podsumowano akcję oraz wręczono podziękowania wszystkim zaangażowanym w zbiórkę. W podsumowaniu uczestniczył Burmistrz Jerzy Bauer, który był pełen uznania dla wolontariuszy i organizatorów niosących bezinteresowną pomoc innym.

Dzięki hojności wielu osób, ale także zaangażowaniu personelu sklepów i ofiarnej pracy wolontariuszy i koordynatorów zbiórki, zebranych zostało 2030 kg różnych artykułów spożywczych, m.in. cukier, mąka, olej i słodycze. Jeszcze przed świętami trafiły one do 77 rodzin. Łącznie przekazano 177 paczek.

Ostrowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „RODZINA” w imieniu obdarowanych składa szczere i gorące podziękowania wszystkim Ludziom Dobrego  Serca, którzy swoimi darami wsparli akcję Świątecznej Zbiórki Żywności.

W imieniu Organizatorów, prezes zarządu Ostrowskiego Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich „RODZINA” Henryk Kochanowski

Najbliższe wydarzenia

19
Stycznia
godz. 17:00
21
Stycznia
godz. 17:00
23
Stycznia
godz. 10:15
24
Stycznia
godz. 08:00
27
Stycznia
godz. 09:30