-A +A
09.10.2019
Akcja „Polska Zobacz Więcej – weekend za pół ceny”

Polska Organizacja Turystyczna organizuje już 7 edycję akcji „Polska Zobacz Więcej – weekend za pół ceny”. Przedsiębiorcy mogą zgłaszać swoje oferty do 13 października 2019 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego online na stronie www.polskazobaczwiecej.pl

Akcja ma na celu zaprezentowanie polskiej oferty turystycznej i zachęcenia Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym. Partnerami akcji mogą być min. przedsiębiorcy działający w branży turystyczne, instytucje samorządowe, hotelarze, restauratorzy, organizacje i instytucje związane z obsługa ruchu turystycznego, a także organizatorzy eventów sportowych.  
Założeniem akcji jest stworzenie bazy ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach nawet o 50%, które będą oferowane w wybrane weekendy roku.
Aby zostać partnerem akcji należy zapoznać się z regulaminem, a następnie wypełnić online formularz zgłoszeniowy w terminie do 13 października. Szczegóły na: https://polskazobaczwiecej.pl

Ogólnopolską akcję „Polska Zobacz Więcej – weekend za pół ceny” zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od pięciu edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSiT.

Dotatkowe informacje w załączniku.

Załącznik: 

Najbliższe wydarzenia

20
Czerwca
Całodzienne
12
Września
Całodzienne