-A +A
01.02.2019
Bal karnawałowy w SP Nr 1

Na zakończenie pierwszego semestru, w budynku „małej jedynki” odbył się wspaniały bal karnawałowy. Mały Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zaprosił do zabawy wszystkich uczniów z klas I-III.

Uczniowie zadbali o ciekawą dekorację holu szkolnego oraz lubianą przez dzieci muzykę. Były też konkursy i ciekawe zabawy z nagrodami. Największym powodzeniem w tym roku cieszył się spacer poprzebieranych dzieci po czerwonym dywanie. Wyjątkowa, filmowa atmosfera towarzyszyła dzieciom przez długi czas. Zachęcone, samodzielnie śpiewały, odważnie trzymając mikrofon w ręku. To był dla nich niezapomniany wieczór. Wybrano Króla i Królową, spośród tych, którzy najdłużej wytrzymali na parkiecie. Zdobywcami koron okazali się Ania z kl. III i Szymon z kl. I., nagrodę pocieszenia otrzymała Natalia, również z III klasy. Gratulujemy serdecznie!

Dzięki życzliwej współpracy z Rodzicami, w tym roku zorganizowano okazały darmowy bufet, do którego zaglądali chętnie wszyscy, by skosztować karnawałowych wypieków. Teraz wszyscy odpoczywamy, a na taki bal czekamy z utęsknieniem do następnego roku.

Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej Nr 1 odbył się 25 stycznia 2019 r.  

 Mały Samorząd Uczniowski SP Nr 1