-A +A
13.08.2019
Bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli NGO

Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (MOWES) oraz Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie pn. „Social Media w działalności organizacji pozarządowej”, które odbędzie się w dniu 30.08.2019 r. (piątek) w godz. 10.00-16.00 w Starej Elektrowni przy ul. 11 Listopada 7 w Ostrowi Mazowieckiej (piętro I).

Uczestnicy szkolenia rozwiną umiejętności promocji działań społecznych z wykorzystaniem portalu społecznościowego Facebook oraz poznają narzędzia internetowe do przygotowania materiałów do publikacji. Szkolenie prowadzone będzie warsztatowo z wykorzystaniem komputerów – prosimy o zabranie ze sobą laptopów. Uczestnicy podczas szkolenia wykonywać będą praktyczne ćwiczenie związane z poruszanymi zagadnieniami.

Szkolenie odbędzie się w ramach projektu pt. „Inkubacja i Wsparcie Ekonomii Społecznej w subregionie ostrołęckim – IWES 3” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Osoby chcące uczestniczyć w szkoleniu zostaną poproszone o wypełnienie wymaganych projektem formularzy rejestracyjnych (formularz dla organizacji oraz formularz dla osoby delegowanej przez organizację) przed rozpoczęciem szkolenia.

Liczba miejsc jest ograniczona. Bardzo prosimy o zgłaszanie udziału do dnia 26.08.2019 r. mailowo na adres: lwachowski@cofund.org.pl z podaniem imienia i nazwiska oraz nazwy organizacji. 

Program szkolenia w załączniku.

Załącznik: 
ZałącznikWielkość
PDF icon Program szkolenia169.43 KB
Data wydarzenia: 
30-08-2019 10:00 do 16:00