-A +A
18.09.2020
Czasowa zmian organizacji ruchu w mieście

Od 21 września 2020 r. planowana jest czasowa zmiana organizacji ruchu w związku z remontem wiaduktu nad drogą S8 w ciągu DW627 na ul. Lubiejewskiej.

W związku z remontem drogi wojewódzkiej nr 627 w Ostrowi Mazowieckiej (Etap II) planowane jest czasowe zamknięcie ulicy Grota Roweckiego i ul. 3 Maja (do ul. Duboisa) na ok. 3 tygodnie. Czasowa zmiana organizacji ruchu planowana jest w październiku 2020.

Ruch na drodze nr 627 będzie odbywał się objazdem od węzła Lubiejewska droga krajową S8 do węzła Różańska. Dalej ul. Różańską, ul. 3 Maja (drogi miejskie) do ul. Duboisa (droga wojewódzka nr 627) – w obu kierunkach.

Ruch lokalny w mieście będzie skierowany na ulice równoległe. Ul. 11 Listopada będzie miała wjazd i wyjazd od ul. Lubiejewskiej. Na czas objazdu zostaną zlikwidowane miejsca parkingowe. Ul. Słowackiego będzie miała wjazd i wyjazd od ul. Kościuszki (ruch dwukierunkowy). Na czas objazdu zostaną zlikwidowane miejsca postojowe.

Wyjazd z osiedla Lubiejewska i ul. 3 Maja będzie od ul. Lubiejewskiej. Przepraszamy mieszkańców za utrudnienia w ruchu na terenie miasta.

O zmianach w organizacji ruchu będziemy informować na bieżąco.

W załącznikach znajdują się pomocne mapy ze zmianami organizacji ruchu.

Inwestor zadania: Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie, ul. Mazowiecka 14, 00-048 Warszawa. Telefon: (22) 244 90 00.