-A +A
10.04.2019
Dzień Otwarty w Forte: 13 kwietnia

Dzień otwarty FORTE to szansa poznania firmy od środka. W tym czasie będzie można m.in. zwiedzić halę produkcyjną, magazynową i przyzakładowe przedszkole „Żółty Słonik”.  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A., to czołowy polski producent i eksporter mebli do samodzielnego montażu. Spółka założona przez Macieja Formanowicza rozpoczęła działalność produkcyjną w 1992 roku. Posiadamy w Polsce pięć zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w północno-wschodniej części kraju, a nasza główna siedziba znajduje się w Ostrowi Mazowieckiej. Sprzedajemy swoje produkty w ponad 40 krajach świata, a 85 proc. całej produkcji trafia za granicę.

FORTE to silna organizacja gospodarcza, która w swojej działalności opiera się na uniwersalnych wartościach:  odpowiedzialności, rozwoju, współpracy i wrażliwości.  

Dzięki ponad trzyipółtysięcznemu zespołowi pracowników w Polsce i za granicą możliwy jest stały i dynamiczny rozwój Spółki. Doceniając ten fakt prowadzimy szereg działań, które umożliwiają rozwój naszej kadry, ale również utrzymanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym i osobistym. Wspieramy pasje naszych pracowników, między innymi poprzez działające w firmie sekcje piłki nożnej i piłki siatkowej, czy drużynę bowlingową. Przy naszych dwóch fabrykach, w Ostrowi Mazowieckiej i Suwałkach, otworzyliśmy dwujęzyczne przedszkola „Żółty Słonik”. Oprócz walorów edukacyjnych, placówki te spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa, a także wyróżniają się architekturą. Wnętrza są zaprojektowane tak, by kształtować wrażliwość estetyczną dzieci w czasie nauki.

W trakcie dnia otwartego FORTE będzie możliwość obejrzenia naszego przedszkola w Ostrowi Mazowieckiej.

Dzień otwarty FORTE– plan dnia:

Rejestracja Gości z dziećmi odbędzie się w budynku przedszkola "Żółty Słonik" - ul. Sikorskiego w Ostrowi Mazowieckiej w godz. 10.00-10.15

Po przywitaniu, uczestnicy dnia otwartego będą mieli możliwość zwiedzenia przedszkola, w czasie którego zostanie im przybliżona oferta edukacyjna placówki.

W „Żółtym Słoniku” na rodziny będą również czekali instruktorzy karate i tańca, którzy poprowadzą zajęcia pokazowe z udziałem uczęszczających do przedszkola dzieci i ich rodziców.  Po taneczno-sportowych atrakcjach zaprosimy wszystkich do udziału w warsztacie plastycznym. W czasie zajęć dzieci  wykonają własnego wiosennego ludzika, którego zabiorą do domu i o którego będą musiały dbać, żeby na jego głowie wyrosła trawiasta fryzura.

W czasie gdy rodzicie będą zwiedzać fabrykę w obszarze produkcyjnym i magazynowym, dzieci pozostaną pod opieką nauczycieli, którzy zapewnią maluchom zabawy z chustą animacyjną, ruchowe, konstrukcyjne oraz wykonają dziecięce tatuaże.

Rejestracja Gości bez dzieci odbędzie się w sali konferencyjnej Infocentrum (wejście przez salon meblowy) - ul. Biała 1 w Ostrowi Mazowieckiej w godz. 11.30 - 11.40

Na wydarzenie obowiązują zapisy pod numerem telefonu 29 64 42 450 lub poprzez formularz https://dzienotwartywforte.evenea.pl/

https://dzienotwartywforte.evenea.pl/https://dzienotwartywforte.evenea.pl/ZAPRASZAMY WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE!

Źródło: Fabryki Mebli „FORTE” S.A.

Data wydarzenia: 
13-04-2019 (Całodzienne)

Najbliższe wydarzenia

26
Września
od 26.09 do 27.09
26
Września
godz. 14:00
27
Września
godz. 12:00
28
Września
godz. 09:00
12
Października
godz. 09:00
26
Października
godz. 10:00
09
Listopada
godz. 10:00
23
Listopada
godz. 10:00
14
Grudnia
godz. 10:00

Mapa Miasta