-A +A
13.03.2019
III Ostrowska Gala Sportów Walki WORWar

Po raz trzeci Ostrów Mazowiecka pokaże, co ma najlepszego do zaoferowania, jeżeli chodzi o sporty walki. Już 30 marca MOSiR stanie się areną 14 pojedynków na zasadach mma, brazylijskiego jiu jitsu, boksu i Kick boxing - K1.

W tym roku zobaczymy jeszcze lepsze widowisko niż w poprzednich edycjach, zarówno pod kontem sportowym i organizacyjnym. Partnerzy i współorganizatorzy Gali czują klimat tej imprezy, jest to święto sportów walki. Każdy podmiot zaangażowany w organizację jest związany z naszym miastem. Łatwiej się porozumieć co do priorytetów wydarzenia i każdemu zależy, żeby było to widowisko na najwyższym poziomie. Wartość dodana i kapitał społeczny zostaje w naszym mieście. Zawodnicy reprezentując nasze miasto prezentują najwyższy poziom, więc przeciwników dobieramy z najwyższej półki.

Walką wieczoru będzie starcie: Marcin Majewski i Dominik Gryszkiewicz - formuła K1 waga do 71 kg. Obydwaj zawodnicy gwarantują wielkie emocje. Po raz kolejny w ringu zobaczymy także płeć piękną. Aleksandra Niewiadomska po raz kolejny wystąpi przed swoją publicznością, kto pamięta poprzedni pojedynek, wie z jakim ładunkiem emocjonalnym się to wiąże. Druga nasza zawodniczka to Sylwia Brzostek w brazylijskim jiu jitsu, pokaże że kimono i parter to zaklęcia nie tylko dla facetów. Zobaczymy również pojedynki, zawodników, którzy mają duże grono sympatyków: Artura Dzierzgowskiego w mma, Marcina Orzecha – boks. Również zobaczymy dwóch zawodników z Zambrowa: Macieja Raduchę i Dawida Lutostańskiego. Będziemy gościć zawodników z Warszawy, Ostrołęki, Wyszkowa, Białej Podlaskiej, Gdańska, Mrągowa.

Po raz kolejny nasza gala pokazuje, że da się zmobilizować środowisko sportowe i zorganizować imprezę na najwyższym poziomie organizacyjnym. Prace nad jakością widowiska trwają bardzo długo, cieszy zaangażowanie lokalnych przedsiębiorców, którzy rozumieją, że nie da się przeprowadzić widowiska bez wsparcia finansowego i rzeczowego. Dzięki WORwar miasto Ostrów Mazowiecka, jest rozpoznawalnym ośrodkiem sportów walki w regionie.

Ruszyła już sprzedaż biletów w kasach MOSiR.  Szczegółowe informacje na temat Gali można znaleźć na stronie www.mosir.ostrowmaz.pl oraz w wydarzeniu na facebooku WORwar03 ostrowska gala sportów walki. Zapraszamy 30 marca, hala MOSIR ul. H. Trębickiego 10. Organizatorem Gali jest MOSiR i Academia Gorila Ostrów Mazowiecka. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Ostrów Mazowiecka.

Biuro Promocji

Najbliższe wydarzenia

27
Września
godz. 12:00
28
Września
godz. 09:00
30
Września
godz. 14:00
12
Października
godz. 09:00
26
Października
godz. 10:00
09
Listopada
od 09.11 do 10.11
09
Listopada
godz. 10:00
23
Listopada
godz. 10:00
14
Grudnia
godz. 10:00

Mapa Miasta