-A +A
10.11.2017
III Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w tenisie stołowym

W dniach 4-5 listopada br. w Wąsewie odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Stowarzyszeń i Klubów Abstynenckich w tenisie stołowym. Celem turnieju było wychowanie w trzeźwości poprzez sport i rekreację ruchową oraz popularyzacja tenisa stołowego. Na zawody przybyli członkowie z 19 stowarzyszeń między innymi z Radomia, Łodzi, Sierpca, Przasnysza, Częstochowy, Tomaszowa Mazowieckiego, Stowarzyszenia z Warszawy i okolic. Turniej był jednocześnie ostatnią rundą eliminacji do Mistrzostw Europy tychże środowisk, które już niedługo odbędą się w Pruszkowie.

Turniej odbył się dzięki wsparciu Starosty Ostrowskiego, Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka, Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka i Wójta Gminy Wąsewo. Na zakończenie turnieju Prezes Krajowej Rady Stowarzyszeń Abstynenckich Bogdan Urban, uroczyście wręczył odznaki „Zasłużony Dla Ruchu Abstynenckiego” Burmistrzowi Miasta Ostrów Mazowiecka Jerzemu Bauerowi i Staroście Powiatu Ostrowskiego Zbigniewowi Kamińskiemu oraz przekazał odznakę dla Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka Waldemara Brzostka.

Organizatorami turnieju byli: Ostrowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „RODZINA”, Mazowiecki Związek Stowarzyszeń Abstynenckich oraz Wójt gminy Wąsewo.

Patronat nad tym wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

(A. Kacpura)


foto: Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich "Rodzina"

Najbliższe wydarzenia

04
Lutego
godz. 11:00
05
Lutego
godz. 10:00
06
Lutego
godz. 09:00
09
Lutego
godz. 17:00
10
Lutego
godz. 09:30
12
Lutego
godz. 18:00
14
Lutego
godz. 18:00