-A +A
19.09.2018
IV Ostrowskie Forum Rozwoju

W dniach 25-26 września 2018 r. w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się IV OSTROWSKIE FORUM ROZWOJU – Współodpowiedzialni za miejsce. Tegoroczną edycję rozszerzyliśmy o Forum Młodzieżowe przeznaczone dla uczniów.
25 września w sali Infocentrum FABRYK MEBLI „FORTE” S.A. przy ul. Białej 1 w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się tradycyjne spotkanie z przedstawicielami rządu, gośćmi specjalnymi, środowiskiem biznesu, instytucji i organizacji, w ramach którego zaplanowaliśmy też panel dyskusyjny.
26 września w budynku JATKI przy ul. Pocztowej 12 odbędzie się spotkanie z młodzieżą, podczas którego podjęta zostanie tematyka perspektyw rozwoju osobistego oraz oferta Ostrowi Mazowieckiej jako miasta dobrego na przyszłość.

W tym roku tematem przewodnim konferencji jest współodpowiedzialność za miejsce, czyli miasto, w którym się żyje, pracuje, inwestuje i którym się zarządza, w każdym aspekcie zrównoważonego rozwoju. Odnosi się to zatem tak do mieszkańców, przedsiębiorców, jak i władz samorządowych i innych instytucji. Szczególna rola w tym zakresie ostrowskiej młodzieży, stąd też drugi dzień tegorocznego Forum skierowany zostanie do niej. Celem spotkania jest wskazanie czynników motywujących do pracy oraz inspirujących do działania i rozwoju.

W programie IV Ostrowskiego Forum Rozwoju (25 września) zaplanowano m.in. wystąpienia: Jerzego Bauera, Burmistrza Miasta OSTRÓW MAZOWIECKA, Macieja Formanowicza, Prezesa Zarządu FABRYK MEBLI „FORTE” S.A. oraz Bartosza Kublika, Prezesa Zarządu BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W OSTROWI MAZOWIECKIEJ.

W ramach Forum odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli MIASTA OSTRÓW MAZOWIECKA, FABRYK MEBLI „FORTE” S.A., BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W OSTROWI MAZOWIECKIEJ, GREEN ELECTRICITY SP. Z O.O. oraz UKS AKADEMIA PIŁKARSKA OSTRÓW MAZOWIECKA.

Burmistrz Jerzy Bauer zaprasza do udziału w Forum.
Szczegółowe informacje i rejestracja:
Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka, tel. 29 679 54 66, e-mail: ofr@ostrowmaz.pl.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator: MIASTO OSTRÓW MAZOWIECKA
Współorganizatorzy: FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A., BANK SPÓŁDZIELCZY W OSTROWI MAZOWIECKIEJ.

Patronat medialny: TV Ostrów, Radio Nadzieja, Tygodnik w Ostrowi, Kurier W, www.ostrowmaz24.pl, www.ostrowmaz.com, www.wzasiegu.pl.
Partner merytoryczny: Forum Biznesu.

Data wydarzenia: 
25-09-2018 10:00