-A +A
18.10.2017
Konkurs fotograficzny w SP nr 2 rozstrzygnięty

Trzecia edycja konkursu fotograficznego pt. „ Ilustrujemy wybrane cytaty z nauczania Papieża Jana Pawła II” została rozstrzygnięta. Konkurs odbył pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka, z okazji XVII Dnia Papieskiego.

W konkursie wzięli udział uczniowie z ostrowskich szkół:  Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 2 i Gimnazjum nr 2. Koordynatorami konkursu byli: Marzena Osiecka i Agnieszka Tułowiecka (SP nr1), Małgorzata Skwarek ( SP nr3 ), Aleksandra Pachowska  ( SP nr 2 )

Komisja w składzie: Dorota Brzostek, Małgorzata Jamiołkowska, Agnieszka Karpińska, Krystyna Świętkowska, Aleksandra Pachowska wyróżniła 20 prac uczniów w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe klasy IV-VI ( 9 prac ) i gimnazja oraz szkoły podstawowe klasy VII ( 11prac), które przeszły do finału.

Kategoria: Klasy IV- VI SP

Wiktoria Pisarek kl. V b - Szkoła Podstawowa nr 1

Gabriela Jastrzębska kl. VI b - Szkoła Podstawowa nr 1

Paweł Brejnak kl. VI a - Szkoła Podstawowa nr 1

Wiktoria Grzeniecka kl. IV a - Szkoła Podstawowa nr 1

Wiktor Kukwa kl. IV a - Szkoła Podstawowa nr 1

Wiktoria Kurowska kl. V c - Szkoła Podstawowa nr 1

Dominika Podleś kl. V a - Szkoła Podstawowa nr 2

Magdalena Szczepanik VI a - Szkoła Podstawowa nr 2

Piotr Maliszewski V a - Szkoła Podstawowa nr 2

 

Kategoria: Klasy gimnazjalne i kasy VII SP

Alicja Szrejber kl. III a - Gimnazjum nr 2

Oliwia Maliszewska kl. VII b - Szkoła Podstawowa nr 2

Zuzanna Szyszkowska kl. IIb - Gimnazjum nr 2

Jan Mączyński kl. VII b - Szkoła Podstawowa nr 2

Wojciech Gumowski  kl. VII a - Szkoła Podstawowa nr 2

Karolina Korzeb kl. IIIa - Gimnazjum nr 2

Igor Ziemczyk kl. VII b - Szkoła Podstawowa nr 2

Dominika Liżewska  kl. IIIa - Gimnazjum nr 2

Weronika Wróblewska 7b - Szkoła Podstawowa nr 2

Maksymilian Wilczynski IIIa - Gimnazjum nr 2

Filip Rogaczyk kl.VII b - Szkoła Podstawowa nr 2

W finale komisja w składzie: Renata Subda, Dorota Brzostek, Małgorzata Jamiołkowska,  Marta Pielaszek, Krystyna Świętkowska, Aleksandra Pachowska, przyznała następujące miejsca:

Szkoła podstawowa klasy IV-VI

I miejsce

Paweł Brejnak kl. VI a , Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce

Wiktor Kukwa kl. IV a - Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce

Piotr Maliszewski V a - Szkoła Podstawowa nr 2

Gimnazjum oraz klasy VII

I miejsce Zuzanna Szyszkowska kl.IIb  - Gimnazjum nr 2

II miejsce Igor Ziemczyk kl. VII b - Szkoła Podstawowa nr 2

Wojciech Gumowski kl. VII a - Szkoła Podstawowa nr 2

III miejsce Dominika Liżewska kl.IIIa - Gimnazjum nr 2 i Maksymilian Wilczynski IIIa - Gimnazjum nr 2

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

autor: Magdalena Podleś, SP nr 2