-A +A
25.02.2015
Maraton Fun Dance Fitness na V Festiwalu Miasto dla Kobiet

Można się już zgłaszać swój udział w Maratonie Fun Dance Fitness, który się dobędzie na V Festiwalu Miasto dla Kobiet. To pierwszy tego typu projekt organizowany wspólnie przez MOSiR oraz Freway Dance Studio w Ostrowi Mazowieckiej.

- To znowu będzie wielka, wspólna, radosna zabawa - zapowiada Barbara Siwek organizatorka Festiwalu. – Zapraszamy wszystkich, którzy lubią się ruszać i chcą spróbować swoich sił w czymś nowym. A wśród uczestników wylosowane zostaną nagrody niespodzianki  – dodaje.

Uczestnicy Maratonu sprawdzą się tańcząc zumbę, salsę, zumbę toning. Na koniec, tradycyjnie zajęcia zakończą się stretchingiem. Maraton skierowany jest do osób, które cenią sobie aktywność fizyczną i zdrowie. Poprowadzi go czwórka instruktorów: Anna Przywoźna – instruktorka MOSiR, Bartosz Kiełczewski – instruktor Freeway Dance Studio Aleksandra Nitupska - instruktor Freeway Dance Studio, Marta Kotlenga - instruktorka MOSiR.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie zgłoszeń do 5 marca na b.siwek@mosir.ostrowmaz.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko orz numer telefonu. Warunkiem uczestnictwa w Maratonie jest zakup zgłoszenie mailowe oraz zakup biletu wstępu na Festiwal Miasto dla Kobiet (6 zł.). Każdy bilet bierze też udział w losowaniu cennych nagród. Liczba miejsc ograniczona, gdyż Maraton odbędzie się na sali fitness w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Maraton Fun Dance Fitness odbędą się 7 marca.
Start 14.30.

 

Festiwal Zdrowia i Urody

Fun Dance Fitnes

Adres wydarzenia: 
ul. Trębickiego 10
Organizator: 
MOSiR