-A +A
25.01.2019
Melodie pokoleń: koncert w Starej Elektrowni

Melodie Pokoleń to pełna uroku muzyczna podróż szlakiem ponadczasowych przebojów operetki, musicalu i piosenki - melodii cieszących się niesłabnącą popularnością i upodobaniem publiczności bez względu na wiek.

Koncert bogaty w nastroje, obejmujący różne style i gatunki muzyczne w najlepszym wykonaniu. Gwiazdą koncertu jest niewątpliwie Czesław Majewski - znakomity pianista, kompozytor, dyrygent, aranżer i aktor kabaretowy, któremu szczególną popularność przyniosły występy w telewizyjnym Kabarecie Olgi Lipińskiej (pan Czesio) oraz programach muzycznych "Śpiewające Fortepiany". Czesław Majewski zasiądzie za fortepianem, poprowadzi zespół muzyczny, a także będzie pełnić rolę gospodarza koncertu w lekkim, humorystycznym tonie. Towarzyszyć mu będą znakomici soliści: Sabina Olbrich - sopran, Ireneusz Miczka - baryton, którzy swoim kunsztem wokalnym i charyzmą podbili serca publiczności w salach koncertowych w Polsce i za granicą, Adam Zając - skrzypce.

Podczas koncertu zabrzmią melodie z operetek klasyków wiedeńskich J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara; musicali: "Skrzypek na dachu", "Deszczowa piosenka", "Evita", "Hello, dolly!", "Upiór w operze", "West Side Story", a także pieśni neapolitańskie, piosenki takie jak "Walc Embarras" czy "Kasztany". Nie zabraknie także muzycznego żartu i okazji do wspólnego śpiewu z publicznością.

Gwarantujemy wyjątkowy wieczór, pełen muzycznych doznań na najwyższym poziomie! :)

Koncert zaplanowany został na 27. Spotkanie Noworoczne, połączone z otwarciem Starej Elektrowni. Z uwagi na trwającą w tym czasie żałobę narodową  przełożono go z 18 stycznia na 16 lutego.

Melodie Pokoleń
Czesław Majewski | Sabina Olbrich | Ireneusz Miczka | Adam Zając
16 lutego 2019
godz. 19:00
Stara Elektrownia ul. 11 Listopada 7 Ostrów Mazowiecka
wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona, wejściówki do odebrania od 28.01.2019 w MDK ul. 3 Maja 50

Organizatorzy: Miasto Ostrów Mazowiecka, MDK Ostrów Mazowiecka

Data wydarzenia: 
16-02-2019 19:00