-A +A
23.10.2015
Mikołaj Radgowski - ponownie wicemistrzem Polski w kategorii juniorów

W minioną sobotę  odbyły się w Wieliczce Mistrzostwa Polski Juniorów oraz Mistrzostwa Polski Open Seniorów. Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentowali - Maria Jasko  - seniorka i Mikołaj Radgowski – junior. Wśród seniorów była wyśrubowana stawka i nietety nasza zawodniczka nie przeszła do półfinału przegrywając z Martą Lubos, aktualną Mistrzynią Europy Shinkyokushin. Walka była wyrównana, jednak naszej zawodniczce w dogrywce zabrakło kondycji i to przeważyło o zwycięstwie zawodniczki z Tarnowskich Gór. Inaczej sprawy miały się wśród juniorów. Mikołaj startując w kategorii  do 75 kg  w eliminacjach bezapelacyjnie zdominował swoich przeciwników. Walki skończyły się przed czasem. Dopiero w finale spotkał się z Michałem Koszyckim z Augustowa. Walka była wyrównana jednak z przewagą aktualnego Mistrza Europy. Tym samym Mikołaj powtórzył  swój wynik z poprzedniego roku  z Koszalina. Opiekunem zawodników był sensei Radosław Grabowski 3 Dan, który również sędziował podczas zawodów.

Radosław Grabowski
DOP Ostrów Mazowiecka
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

 

Najbliższe wydarzenia

13
Lipca
godz. 09:00
27
Lipca
godz. 09:00
10
Sierpnia
godz. 09:00
24
Sierpnia
godz. 09:00
12
Września
Całodzienne
14
Września
godz. 09:00
28
Września
godz. 09:00
12
Października
godz. 09:00
26
Października
godz. 10:00