-A +A
21.09.2018
O sekretach networkingu na warsztatach dla przedsiębiorców

W bezpłatnym szkoleniu dla firm wzięło udział ponad 30 przedsiębiorców z różnych branż biznesowych. Spotkanie miało charakter warsztatowy. Poprowadził je przedstawiciel Szkoły Inspiracji Lechosław Chalecki.

Prowadzący przedstawiał uczestnikom jak zwiększyć zyski w firmie, poprzez profesjonalne budowanie relacji biznesowych. Przedsiębiorcy dowiedzieli się, że budując swoją markę, ważne jest aby się wyróżniać, być rozpoznawalnym. Najpewniej możemy to osiągnąć pomagając innym ludziom, dzieląc się z nimi własnym doświadczeniem. Przy budowaniu dobrych relacji z drugim człowiekiem ważne jest, by szanować jego wartości i idee. Jeśli zrozumiemy drugiego człowieka wtedy on zrozumie nas. Przekłada się to na relacje z potencjalnym klientem. Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się, jak efektywnie przedstawiać swoją firmę potencjalnemu klientowi, aby stworzyć z nim dobre relacje. Odbiorcy szkolenia mieli możliwość zaprezentowania się sobie nawzajem. Dzięki temu mogli podzielić się doświadczeniami i wnioskami wynikającymi z pracy z klientem.

Szkolenie odbyło się 19 września w ramach Ostrowskiego Forum Rozwoju, a jego organizatorem było Miasto Ostrów Mazowiecka.

Na zakończenie warsztatów uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Najbliższe wydarzenia

24
Maja
godz. 10:00
26
Maja
godz. 15:00
26
Maja
godz. 19:00
28
Maja
od 28.05 do 30.08
07
Czerwca
od 07.06 do 09.06