-A +A
03.04.2019
Otwarte szkolenie dla rodziców, nauczycieli i trenerów

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza rodziców, nauczycieli i trenerów na otwarte szkolenie. Poprowadzą je prof. Tadeusz Huciński, wybitny specjalista pedagog oraz Tomasz Wilczewski, pedagog, wykładowca w programach Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Jeśli jesteś rodzicem dziecka, które interesuje się sportem, uczestniczy aktywnie w różnych formach aktywności fizycznej, a Ty chcesz mu pomóc w kompletnym rozwoju osobowościowym koniecznie przyjdź w najbliższy piątek 5 kwietnia o godz. 17:30 na spotkanie do Starej Elektrowni. Spróbuj również zachęcić innych rodziców i nauczycieli swojego dziecka.

Temat otwartego szkolenia: Rodzic Kreatywnego Dziecka. Oprócz tego poruszone zostaną następujące tematy: Jak rozmawiać z dzieckiem, żeby nas słuchało, jak słuchać dziecko żeby do nas mówiło?; współczesna pedagogika nauczycieli w aktywności psychologicznej dzieci, młodzieży i rodziców; kompetentny nauczyciel - wizja nowoczesnego coacha w procesie kształtowania postaw społecznych dzieci i młodzieży.

Źródło: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Data wydarzenia: 
05-04-2019 17:30
Adres wydarzenia: 
Stara Elektrownia, ul. 11 Listopada 7
Organizator: 
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka

Najbliższe wydarzenia

26
Czerwca
godz. 18:00
12
Września
Całodzienne