-A +A
13.06.2019
Piknik Rodzinny w Miejskim Przedszkolu Nr 1

W Miejskim Przedszkolu Nr 1 odbył się coroczny Piknik Rodzinny. Spotkanie, które odbyło się 12 czerwca, rozpoczęła część artystyczna w wykonaniu dziewczynek z różnych grup wiekowych oraz ich tatusiów. Był to taniec do muzyki z filmu „Dzwonnik z Notre Dame”. Przepiękny, wzruszający układ taneczny przygotowała nauczycielka Aleksandra Jeżak, a tancerze wykonali go perfekcyjnie, czego dowodem były gromkie owacje na stojąco.

Dyrektor Małgorzata Zalewska podziękowała rodzicom za obecność i całoroczne zaangażowanie w życie społeczności przedszkolnej. Przybliżyła też największe tegoroczne sukcesy przedszkolaków. Po części artystycznej był poczęstunek, upominki, zabawy, a wśród nich m.in. warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej poprowadzone przez młodzież licealną pod kierunkiem pani Ewy Kuczyńskiej.

Piknik rodzinny to wspaniała okazja do integrowania środowiska przedszkolnego, wzmacniania więzi, lepszego poznawania się wzajemnie, a przez to do budowania prawdziwie rodzinnej, serdecznej atmosfery w przedszkolu.