-A +A
16.06.2017
Pożegnanie Gimnazjalistów w „Czwórce”

Wyjątkowy dzień, podniosła chwila… Piękne stroje, wspaniała dekoracja, taneczna muzyka, łzy i podekscytowanie w oczach – to niektóre elementy tworzące niezwykłą atmosferę Wieczorku Pożegnalnego najstarszej młodzieży ostrowskiej „Czwórki”, który odbył się w minioną środę 14 czerwca. Do wieczorku uczniowie przygotowywali się małymi krokami przez ostatni rok szkolny. Dekoracje na ten szczególny wieczór trzecioklasiści wykonali własnoręcznie przy pomocy wychowawców i rodziców. Wszyscy byli zaangażowani w organizację wieczorku, a w miarę postępu prac, napięcie narastało i nie mogli doczekać się tego szczególnego dnia.

Otwarcia wieczoru dokonał dyrektor Piotr Siwek, witając przybyłych rodziców, wychowawców oraz przyszłych absolwentów. Dyrektor podkreślił ważność tej niezwykłej uroczystości kończącej pewien rozdział życia młodego człowieka. Dodał również, że ma nadzieję, iż codziennie zdobywana wiedza i umiejętności przekazywane przez nauczycieli, przydadzą się młodzieży w dalszej edukacji już w szkołach ponad gimnazjalnych. W swoim przemówieniu  podziękował rodzicom i wychowawcom za zorganizowanie wieczorku, i życzył wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy.

Następnie przyszli absolwenci tradycyjnie zatańczyli poloneza. W tym roku motywem przewodnim wystroju balu była „Sala Królewska”. Gimnazjaliści wyglądali przepięknie, a tradycyjnego „chodzonego” wykonali rewelacyjnie. Tradycją Wieczorku Pożegnalnego Trzecioklasistów w naszej szkole jest również sadzenie drzew przez absolwentów, czego również nie zabrakło.

Po części oficjalnej młodzież szalała na parkiecie przy najpopularniejszych przebojach przygotowanych przez DJ-a. Uśmiechy na twarzach i obolałe nogi, były dowodem na to, że wszyscy bawili się świetnie. (Monika Kruk)


 

Najbliższe wydarzenia

10
Sierpnia
godz. 09:00
14
Sierpnia
godz. 09:00
24
Sierpnia
godz. 09:00
01
Września
od 01.09 do 30.11
12
Września
Całodzienne
14
Września
godz. 09:00
28
Września
godz. 09:00
12
Października
godz. 09:00
26
Października
godz. 10:00