-A +A
30.07.2018
Poznajmy się! Spotkanie dla organizacji pozarządowych

Federacja Mazowia wraz z Urządem Miasta Ostrów Mazowiecka zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe z powiatu ostrowskiego na spotkanie „Poznajmy się!”, które odbędzie się 3 sierpnia 2018 roku o godz. 16.00 w Ostrowi Mazowieckiej w Centrum Dialogu Społecznego
przy ul. Partyzantów 7.
Celem spotkania jest wzajemna integracja, wymiana doświadczeń i wiedzy o możliwych źródłach finansowania działań, burza pomysłów nad wspólnymi projektami, ale także przestrzeń do rozmowy o trudnościach, z którymi mierzą się organizacje w powiecie ostrowskim.
Wiosną i latem Federacja Mazowia odwiedzi większość powiatów województwa mazowieckiego. Chcemy poznać lokalne organizacje i zaprosić je do dołączenia do Federacji, ale także zachęcić do lokalnego sieciowania pokazując zalety takiej formy współpracy. W trakcie spotkania skupimy się na praktycznych aspektach działania w sieci.
Jesienią chcemy zaprosić wszystkie zainteresowane organizacje do udziału i współtworzenia programu XIV Mazowieckiego Forum Inicjatyw Pozarządowych – ogólnowojewódzkiego spotkania III sektora.
Federacja Mazowia to działająca nieprzerwanie od 2002 roku ogólnowojewódzka federacja organizacji pozarządowych. W ostatnich latach Federacja Mazowia realizowała szereg projektów, których głównym celem było wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego na Mazowszu poprzez wzmacnianie potencjału organizacji pozarządowych i zwiększanie zaangażowania mieszkańców w działalność obywatelską i społeczną.
Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1211372225671270/
W przypadku pytań prosimy o kontakt: a.lau@mazowia.org.pl
Zadanie „Mazowia dla Mazowsza” jest dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Załącznik: 
ZałącznikWielkość
PDF icon zaproszenie.pdf228.85 KB
PDF icon plakat.pdf1.45 MB
Data wydarzenia: 
03-08-2018 16:00