-A +A
04.05.2017
Promyki Krakowa gościły w Ostrowi Mazowieckiej

Z okazji obchodów Święta Narodowego 3 Maja, przed ostrowską publicznością wystąpił zespół instrumentalno-wokalny „Promyki Krakowa”. To zespół z 30-letnią tradycją, nagradzany na ogólnopolskich festiwalach i uczestniczący w ważnych uroczystościach rocznicowych nie tylko w kraju, ale też poza jego granicami. Ma na swoim koncie m.in. występy w Watykanie podczas 20- i 25-lecia pontyfikatu Papieża Jana Pawła II.

Zespół wystąpił w Ostrowi Mazowieckiej z koncertem „Patriotyczny kalejdoskop”, prezentując zarówno utwory instrumentalne, jak i wokalne. Zespół propaguje muzykę polską, występując podczas koncertów w polskich strojach ludowych z różnych regionów kraju. Kierująca zespołem Roma Doniec-Krzemień przedstawiając artystów, zaproponowała, żeby uczestnicy koncertu odgadli stroje w jakich wystąpiły dzieci. Udało się to prawie w stu procentach bezbłędnie.  

Wzruszona koncertem publiczność podziękowała zespołowi brawami. Słowa uznania w stronę artystów skierował także burmistrz Jerzy Bauer. Podziękował za uświetnienie obchodów Święta Narodowego w naszym mieście.

Najbliższe wydarzenia

25
Maja
Całodzienne
26
Maja
godz. 17:00
28
Maja
Całodzienne
28
Maja
godz. 10:00
02
Czerwca
od 02.06 do 03.06