-A +A
15.09.2015
Rusza IV edycja „Chudnij Zdrowo”

21 września w MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej rusza czwarta edycja programu Chudnij Zdrowo, w ramach, którego kilkoro mieszkańców naszego miasta, pod okiem Barbary Siwek instruktora fitness i nauczyciela jogi, dietetyka Adama Kuczyńskiego i specjalistów z Fundacji Dzień Dobry będzie mogło powalczyć o zdrowsze życie i szczuplejszą sylwetkę. Dodatkowym wsparciem będą masaże wykonywane przez Ewę Popowską.

Osoby chętne mogą się zgłaszać do 16 września drogą mailowa na adres b.siwek@mosir.ostrowmaz.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, numer telefonu, wiek, wzrost i wagę oraz krótkie uzasadnienie, dlaczego chce się wziąć udział w projekcie.

Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają wywiad u dietetyka, analizę składu ciała, indywidualną dietę dostosowaną do swoich potrzeb, wizyty kontrolne u dietetyka oraz treningi i porady ułożone indywidualnie przez trenera. Ponadto uczestnicy skorzystają z masaży leczniczych, sportowych, regeneracyjnych pozwalających przygotować się do podjęcia aktywności fizycznej, zniwelować objawy patologiczne, które powstają na skutek zbyt dużej masy ciała jak również mogących pojawić się podczas, lub w następstwie intensywnego wysiłku fizycznego.

Projekt trwa 90 dni, udział w nim jest bezpłatny i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Organizatorami projektu są MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej przy współpracy z Centrum Dietetycznym Adam Kuczyński oraz Fundacją Dzień Dobry. (Barbara Siwek)


Najbliższe wydarzenia

18
Sierpnia
godz. 13:00
22
Sierpnia
godz. 08:30
24
Sierpnia
godz. 09:00
01
Września
od 01.09 do 30.11
12
Września
Całodzienne
14
Września
godz. 09:00
28
Września
godz. 09:00