-A +A
20.02.2019
Sportowcy z Ostrowi Mazowieckiej nagrodzeni

Rozdano nagrody dla najlepszych sportowców, trenerów i działaczy z naszego regionu. Konkurs organizowany był na łamach portali Moja Ostrołęka, OstrowMaz24.pl, Makow24.pl i Przasnysz.eu, patronat objęła Telewizja Kablowa Esprit i portal Goal.pl.

Ostrowscy zawodnicy wypadli w konkursie bardzo dobrze. W głosowaniu czytelników zwyciężyła Amelia Skowrońska. Najważniejszą częścią gali Sportowiec Roku 2018 w regionie było wręczenie nagród od kapituły. Drużyną Roku 2018 wybrano zespół Sokoły 3x3 Ostrów Mazowiecka (Piotr Barszcz, Łukasz Ryfa, Artur Zadroga i Paweł Skarpetowski), a Animatorem Sportu Roku 2018 uznano Michała Chojnowskiego. Odkryciem Roku 2018 kapituła uznała Aleksandrę Niewiadomską z Academii Gorila Ostrów Mazowiecka. W gronie nagrodzonych znalazła się także Michalina Chrobot z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai. Nagrodę specjalną od portalu OstrowMaz24.pl otrzymał Radosław Brzostek.

Gościem honorowym podczas Gali, która odbyła się 19 lutego w Ostrołęce był mistrz olimpijski Paweł Nastula. W składzie kapituły konkursu znalazł się burmistrz miasta Ostrów Mazowiecka Jerzy Bauer, który wraz z dyrektorem MOSiR Bartłomiejem Pieńkowskim i kierownikiem Biura Promocji Michałem Kuleszą wziął udział w uroczystości rozdania nagród.

Więcej na portalu: www.ostrowmaz24.pl

Fot. źródło: www.ostrowmaz24.pl