-A +A
07.02.2020
Sportowcy z Ostrowi Mazowieckiej wśród najlepszych w regionie

Podczas uroczystej gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019, organizowanego przez portal Moja Ostrołęka i OstrowMaz24.pl nagrodzono i wyróżniono najlepszych sportowców, trenerów oraz działaczy sportowych z naszego regionu. Znaleźli się wśród nich sportowcy z Ostrowi Mazowieckiej.

W głosowaniu czytelników na najlepszego Sportowca Roku 2019 trzecie miejsce zajął Adam Laskowski z Academii Gorila Ostrów Mazowiecka. Wśród wyróżnionych drużyn znalazła się MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka. Nagrodę specjalną od portalu OstrowMaz24.pl wręczoną przez redaktora naczelnego Cezarego Gołasia otrzymał animator sportu Grzegorz Szydło. Tytuł Super Sportowca 2019 roku Kapituła konkursu przyznała Piotrowi Barszczowi, za całokształt koszykarskiej kariery. Specjalne wyróżnienia od Hurtowniapilkarska.com trafiły do Izabeli Lenarczyk. Kapituła uznała animatorem sportu Waldemara Rępę, który od lat organizuje turnieje tenisowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W pracach kapituły plebiscytu udział wziął burmistrz Jerzy Bauer.

Gratulujemy nagrodzonym!

Plebiscyt Sportowiec Roku 2019 w regionie po raz kolejny miał miejsce na łamach portali Moja Ostrołęka, OstrowMaz24, Makow24 i Przasnysz.eu, przy patronackim udziale Telewizji Kablowej Esprit i portalu Goal.pl.

Relacja z gali, która odbyła się 6 lutego w Ostrołęce dostępna jest na portalu OstrowMaz24.pl.

Fot. portal OstrowMaz24.pl, Moja Ostrołęka