-A +A
25.11.2020
Sukces ostrowskich karateków na turnieju w Wasilkowie

W minioną sobotę, 21 listopada odbył się kolejny turniej karate kyokushin. Tym razem zawodnicy Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai walczyli na IV Międzynarodowym Turnieju IKO Matsushima Polish Open w Wasilkowie. Turniej zorganizował Klub Karate Kyokushin w Wasilkowie kierowany przez sensei Mirosława Jurowczyka 3 Dan.

Mimo obostrzeń sanitarnych w zawodach wzięło udział ponad stu zawodników z 10 klubów karate kyokushin, w tym dwa kluby z Ukrainy.
Nasi zawodnicy wywalczyli 6 medali. Po złoto sięgnęli: Ewa Pasek – juniorka, Kacper Podbielski – kadet, Damian Cymerman – kat. dzieci 8-9 lat. Srebro wywalczyła Zuzanna Pasek – kadetka młodsza, a brąz – Adam Kwasiborski i Filip Wilczyński w kategorii kadetów młodszych. Szczęście nie dopisało jedynie Mateuszowi Akackiemu, który przegrał w eliminacjach.

Był to kolejny turniej na którym nasi zawodnicy świetnie walczą i nie przerywają dobrej passy. Podczas zawodów sensei Radosław Grabowski i sensei Tomasz Marcjaniak pełnili funkcje sędziów. Mimo skomplikowanej sytuacji zawody przebiegły bardzo sprawnie, co jest zasługą organizatora sensei Jurowczyka, którego wsparły lokalne władze samorządowe.

Gratulujemy kolejnych sukcesów, życzymy dużo zdrowia i wytrwałości w podejmowaniu nowych wyzwań.

Źródło: Ostrowski Klubu Karate Kyokushinkai


Najbliższe wydarzenia

31
Stycznia
godz. 08:00
31
Stycznia
godz. 20:15

Mapa Miasta