-A +A
04.10.2018
Sukces zawodniczek OKKK na turnieju w Ząbkach

Podczas gdy juniorzy Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai startowali na 32.Mistrzostwach Europy w Kaliningradzie trzy nasze zawodniczki reprezentowały klub na Turnieju w Ząbkach. Szósta edycja KYOKUSHIN CUP zgromadziła zawodników z 8 klubów z Warszawy i Mazowsza oraz z Litwy.  Z OKKK wystartowały młodziczki Wiktoria Pędzich i Wiktoria Pisarek oraz seniorka Michalina Chrobot. 

Wszystkie nasze zawodniczki stoczyły po trzy walki i ostatecznie uplasowały się na miejscach na podium – Wiktoria Pędzich –II miejsce, Wiktoria Pisarek – III miejsce, Michalina Chrobot –III miejsce. Szczególnie ważny był to start dla Michaliny, która wznowiła rywalizację w zawodach po trzech latach przerwy. Trzykrotna medalistka Mistrzostw Europy juniorów potraktowała te zawody, jako „rozgrzewkę” przed kolejnymi zawodami i powrót do formy startowej w najbliższych miesiącach.

Turniej został rozegrany w firmie gali, na rampie z oświetleniem oraz bardzo okazała oprawą i nagrodami. Organizatorem był Klub Karate Kyokushin w Zielonce kierowany przez sensei Marcina Sieradzkiego. Relację z zawodów można było obejrzeć w TVP 3.

Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai