-A +A
24.10.2018
Tymczasowa organizacja ruchu w okolicach cmentarza

W związku z koniecznością wprowadzenia zmian w organizacji ruchu drogowego w okolicy cmentarza w okresie świąt Wszystkich Świętych informujemy, że w roku bieżącym zostanie ustawione oznakowanie tymczasowej organizacji ruchu.

Oznakowanie zostanie ustawione zgodnie z uzgodnionym i zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu na ulicy:

1. Cmentarnej, Orzeszkowej i J. Piłsudskiego

2. Wiśniowej, Błękitnej  i Łamanej

Powyższe oznakowanie będzie obowiązywało w dniach od  29.10.2018 do 5.11.2018

  • na ulicy Cmentarnej na odcinku od ulicy Lubiejewskiej do ulicy S.Wyspiańskiego będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy z zakazem zatrzymywania się po prawej stronie ulicy na odcinku od ul. Lubiejewskiej do ul. Orzeszkowej oraz zakazem zatrzymywania po obu stronach na odcinku od ul. Orzeszkowej do ul. Wyspiańskiego
  • na ulicy E.Orzeszkowej na odcinku od ul. J.Piłsudskiego do ul. Cmentarnej będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po obu stronach ulicy.
  • na ulicy J.Piłsudskiego na odcinku od ul. E.Orzeszkowej do ul. Lubiejewskiej będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po obu stronach ulicy.
  • na ulicy Wiśniowej na odcinku od ulicy Bąkówka do ulicy Błękitnej będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy (dojazd do ul. Różańskiej ulicami Błękitna i Łamana)

Ponadto w dniach od dn. 31.10.2018 do dn. 2.11.2018 zostanie udostępniony tymczasowy parking na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Grota Roweckiego.

Źródło: Wydział Rozwoju Gospodarczego