-A +A
31.05.2020
W tym roku basen będzie funkcjonował przez cały okres wakacyjny

Reagując na sytuację w jakiej znaleźliśmy się w związku z pandemią, dyrekcja MOSiR w połowie marca podjęła decyzję o spożytkowaniu czasu wymuszonego przestoju w funkcjonowaniu krytej pływalni na zaplanowane tradycyjnie na okres wakacyjny prace remontowe i konserwacyjne.

Sprzątanie i dezynfekcja wszystkich urządzeń basenowych, kręgielni, pomieszczeń zaplecza sportowego wraz z szatniami i węzłami sanitarnymi trwała blisko dwa miesiące.

- Jesteśmy przekonani, że obiekt, natychmiast po zgodzie na uruchomienie, będzie spełniał wszystkie normy sanitarne, a procedury higieniczne które zastosujemy w pierwszym okresie działania zapewnią nam pełne bezpieczeństwo - mówi dyrektor MOSiR Bartłomiej Pieńkowski.

W związku z tym, że większość planów remontowych w połowie marca uległa zmianie jest też bardzo dobra wiadomość dla naszych klientów - w tym roku basen będzie funkcjonował przez cały okres wakacyjny - jeśli tylko sytuacja pandemiczna nie przyniesie nam niechcianych informacji.

- MOSiR jest przygotowany do powrotu do normalności, dysponujemy dużymi ilościami środków dezynfekujących, pracownicy zostali przeszkoleni w nowych procedurach bezpieczeństwa sanitarnego. Prosimy zatem o wyrozumiałość i podporządkowanie się tym właśnie nowym procedurom dla bezpieczeństwa nas wszystkich - mówi dyrektor MOSiR.

Źródło: MOSiR Ostrów Mazowiecka, fot. Barbara Siwek

Najbliższe wydarzenia

30
Września
godz. 14:00
01
Października
godz. 11:45
01
Października
godz. 17:30
12
Października
godz. 09:00
26
Października
godz. 10:00
09
Listopada
od 09.11 do 10.11
09
Listopada
godz. 10:00
23
Listopada
godz. 10:00
14
Grudnia
godz. 10:00

Mapa Miasta