-A +A
30.04.2019
Wernisaż wystawy "Ptaki w polskim krajobrazie jesienno-zimowym"

Ostrowskie Stowarzyszenie "Ludzie z Pasją" serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy wybranych zdjęć nagrodzonych w Konkursie Fotograficznym pn. "Ptaki w polskim krajobrazie jesienno-zimowym".

Zaprezentowanych zostanie 20 prac pochodzących z czterech ostatnich edycji konkursu. Konkurs Fotograficzny, którego głównym koordynatorem i przewodniczącym składu jury jest biolog Paweł Cieśluk, organizowany jest przez Stowarzyszenie od 2013 roku. Podczas siedmiu jego edycji łącznie nadesłano 302 prace, przyznano 62 nagrody i 57 wyróżnień. Autorami zdjęć są dzieci, młodzież i dorośli.

Wernisaż wystawy będzie również okazją do wręczenia nagród i wyróżnień w tegorocznej, siódmej edycji konkursu. Uroczystość odbędzie się 7 maja (wtorek) o godzinie 17.00 w Jatkach, przy ul. Pocztowej 12 w Ostrowi Mazowieckiej. Wystawę będzie można oglądać do 17 maja br. Wstęp wolny.

Współorganizatorem wystawy jest Miasto Ostrów Mazowiecka. Nagrody w konkursie fotograficznym ufundowane zostały przez Miasto Ostrów Mazowiecka oraz Powiat Ostrowski.

Paweł Cieśluk, Ostrowskie Stowarzyszenie LzP