-A +A
20.10.2020
Wszystkich Świętych: zmiany w organizacji ruchu drogowego

W związku z koniecznością wprowadzenia zmian w organizacji ruchu drogowego w okolicy cmentarza w okresie świąt Wszystkich Świętych w roku bieżącym tak jak w latach poprzednich zostanie wprowadzone oznakowanie tymczasowej organizacji ruchu.
Oznakowanie zostanie ustawione zgodnie z uzgodnionym i zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu z 2018 roku na ulicy:
1. Cmentarnej, Orzeszkowej i J.Piłsudskiego
2. Wiśniowej, Błękitnej  i Łamanej

Powyższe oznakowanie będzie obowiązywało w dniach od  30.10.2020 r. do 2.11.2020 r.

  • na ulicy Cmentarnej na odcinku od ulicy Lubiejewskiej do ulicy S.Wyspiańskiego będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy z zakazem zatrzymywania się po prawej stronie ulicy na odcinku od ul. Lubiejewskiej do ul. Orzeszkowej oraz zakazem zatrzymywania po obu stronach na odcinku od ul. Orzeszkowej do ul. Wyspiańskiego
  • na ulicy E.Orzeszkowej na odcinku od ul. J.Piłsudskiego do ul. Cmentarnej będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po obu stronach ulicy.
  • na ulicy J.Piłsudskiego na odcinku od ul. E.Orzeszkowej do ul. Lubiejewskiej będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po obu stronach ulicy.
  • na ulicy Wiśniowej na odcinku od ulicy Bąkówka do ulicy Błękitnej będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy (dojazd do ul. Różańskiej ulicami Błękitna i Łamana)

Ponadto w dniach od 1.11.2020 r. do 2.11.2020 r. zostanie udostępniony tymczasowy parking na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Grota Roweckiego.

Najbliższe wydarzenia

01
Grudnia
godz. 09:00
14
Grudnia
godz. 09:00

Mapa Miasta