-A +A
20.12.2019
Złoty medal Pucharu Polski dla Michaliny Chrobot

XXXVI Puchar Polski Seniorów okazał się świetnym turniejem dla zawodniczki OKKK seniorki Michaliny Chrobot. Startująca w kategorii -65 kg miała do pokonania w drodze po złoto trzy przeciwniczki. Michalina Chrobot była świetnie przygotowana do startu, w imponującym stylu pokonała swoje przeciwniczki. Złoto z Pucharu Polski powędrowało do Ostrowi Mazowieckiej.

W rozgrywanym równolegle Pucharze Polski Juniorów i Młodzików również wystartowali zawodnicy z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai. Ewa Pasek – juniorka młodsza, wygrała swoje dwie pierwsze walki, ale niestety w ósemce przegrała swoją walkę i zajęła ostatecznie V miejsce, tuż za podium. Kolejni zawodnicy Filip Pasek i Kacper Dzierżanowski - młodzicy, wygrali swoje pierwsze walki, jednak odpadli w kolejnych. Aleksander Cydejko i Jakub Łojek również młodzicy, niestety odpadli w swoich pierwszych walkach. Startujący w kata młodzików Bartosz Równy otrzymał bardzo przyzwoite noty w turze eliminacyjnej, jednak to było za mało, aby trafić do finałowej ósemki.

Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai w klasyfikacji drużynowej zajął 6 miejsce na 112 klubów biorących udział w tych bardzo prestiżowych zawodach. W zmaganiach wzięło udział blisko 570 zawodników.

Podczas zawodów sensei Radosław Grabowski uczestniczył w sędziowaniu walk juniorów, natomiast sensei Tomasz Marcjaniak był sekundantem zawodników.

Źródło: OKKK


Najbliższe wydarzenia

13
Lipca
godz. 09:00
27
Lipca
godz. 09:00
10
Sierpnia
godz. 09:00
24
Sierpnia
godz. 09:00
12
Września
Całodzienne
14
Września
godz. 09:00
28
Września
godz. 09:00
12
Października
godz. 09:00
26
Października
godz. 10:00