-A +A
23.02.2018
Zawodnicy OKKK trenowali podczas zimowego obozu w Zębie

Kolejny raz zawodnicy OKKK trenowali podczas zimowego obozu w Zębie. Tym razem głównym celem było podniesienie sprawności ogólnej zawodników oraz trening walki. Oprócz tego uczestnicy obozu mogli korzystać ze stoku narciarskiego a ci, którzy nie mieli styczności z nartami mogli uczyć się zjeżdżania na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Nie zabrakło też czasu na spacer po zakopiańskich Krupówkach oraz wyprawę nad Morskie Oko. Na szczęście dopisała też zimowa pogoda.

Jednym z najważniejszych punktów obozu był udział z zgrupowaniu Okręgowego Związku Karate Województwa Mazowieckiego. Od kilku lat kluby z naszego OZK spotykają się podczas ferii zimowych na wspólnym randori w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem. W zgrupowaniu uczestniczą najlepsi zawodnicy i jest to dla nich dodatkowy trening i sprawdzian przed zbliżającymi się zawodami.

W zgrupowaniu wzięło udział ponad stu zawodników z Mazowsza w tym 11 zawodników i zawodniczek z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai. Zimowy Obóz treningowy i Zgrupowanie OZKWM odbywało się od 13 do 19 stycznia 2018.

Źródło: OKKK