-A +A
05.10.2018
Zgłoś drużynę do turnieju o Puchar Tymbarku

Zapisy do XIX edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” zostały przedłużone do 7 października. W związku z olbrzymim zainteresowaniem ze strony szkół podstawowych, UKS-ów, a także klubów i akademii sportowych, organizatorzy postanowili przedłużyć zapisy o tydzień. Pierwotnie zgłoszenia miał potrwać do 30 września.

Organizatorem turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, głównym sponsorem już od 12 lat firma Tymbark, a sponsorem brązowym od dwóch edycji – Electrolux. XIX edycja rozgrywek została objęta Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, a także wsparciem Komitetu Honorowego, na który składają się patronaty Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Ministerstwa Zdrowia.

Wielki Finał odbędzie się na stadionie PGE Narodowym, a nagrodą główną będzie wyjazd na jeden z meczów reprezentacji Polski. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki XIX edycji turnieju mogą też liczyć na powołania na Zimową i Letnią Akademie Młodych Orłów, gdzie na specjalnych obozach będą mieć możliwość treningów z najlepszymi trenerami w Polsce.

Informacje dotyczące tego, jak zgłosić drużynę oraz kto może zagrać w turnieju znajdują się w załącznikach.

Źródło: Polski Związek Piłki Nożnej