mężczyzna na zielonym tle
Burmistrz miasta Jerzy Bauer powierzył Michałowi Kuleszy pełnienie obowiązków dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej od dnia 1 maja 2021.

Poinformował jednocześnie, że bezpośrednio po 3 maja ogłoszone zostaną konkursy na: stanowisko dyrektora MOSiR oraz kierownika Biura Promocji w Urzędzie Miasta Ostrów Mazowiecka.

Michał Kulesza aktualnie jest kierownikiem Biura Promocji w Urzędzie Miasta w Ostrowi Mazowieckiej. Jest absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku ekonomia. Ukończył również studia podyplomowe na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz zarządzanie zasobami ludzkimi na Uniwersytecie w Białymstoku. Michał Kulesza jest współzałożycielem i byłym prezesem Uczniowskiego Klubu Sportowego Academia Gorila Ostrów Mazowiecka. Obecnie prowadzi treningi dla dzieci, młodzież i dorosłych w zakresie sportów walki.

W dniu 1 lutego 2021 r. były dyrektor MOSiR Bartłomiej Pieńkowski został powołany przez Radę Nadzorczą Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. na funkcję Prezesa Zarządu Spółki.

W dniu 2 lutego 2021 r. zastępca dyrektora MOSiR Waldemar Konarzewski powołany został na funkcję pełniącego obowiązki dyrektora do 30 kwietnia 2021, a od 1 maja pozostaje nadal na stanowisku zastępcy dyrektora MOSiR.