grupa rodziców ,trenerów i dzieci zawodników na wspólnym grupowym zdjęciu podczas letniego grand prix polski w kickboxingu

Pierwszy start dzieciaków i młodzieży w Kickboxingu.

Ekipa 14 zawodników pod opieką trenerów: Anna Fronczyk, Michał Kulesza i Paweł Borowy wystartowała w 3 formułach kickboxingu: walce na piankowe pałki, point fighting i kick light. 

Zdobyliśmy 10 medali.

Zaczynając od najmłodszych, walka na piankowe pałki:

Amelka Kryspin - srebro,

Mateusz Markowski - brąz,

Ksawery Gołębiowski, Filip Piórkowski, Kacper Szelaszuk i Piotr Murdza tym razem bez medalu, ale z doświadczeniem pierwszych pojedynków.

W kick light:

Julia Godlewska - złoto,

Magdalena Dobrowolska - srebro,

Anna Malec - srebro,

Wiktoria Godlewska - brąz,

Wiktor Mosakowski - brąz

Adam Gajewski - brąz

Dawid Pakuła - złoto.

Aleksander Podbielski - złoto w point fighting.

Wymiar sportowy to jedno, ale to co dzieciaki zyskały takim turniejem to drugie. Ciężar startu konfrontacji dla młodych zawodników to ogromny stres. Zdali egzamin zawodowo, nikt nie odpuścił. Różne czynniki: nowe miejsce, rywalizacja z osobami spoza klubu, pilnowanie swojej kolejności, zamieszanie na sali wpływało na emocje. Nauczyliśmy się pomagać sobie, znosić presję, wspierać po walce czy wygranej czy przegranej, bo łzy pojawiały się i po tych i po tych.

Jesteśmy bardzo dumni, że mimo bardzo młodego wieku i małego doświadczenia udźwignęliście ciężar debiutu. Mogliśmy zweryfikować również nasz poziom sportowy. Jesteśmy w dobrym miejscu, idzie to w dobrym kierunku. Chwila przerwy i wracamy do pracy.

Dziękujemy serdecznie rodzicom za dwudniowy maraton. Wasza pomoc i wparcie pozwoliło rozłożyć emocje i obowiązki na więcej osób.

Zadanie szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie Kickboxingu realizowane jest przy wsparciu Miasto Ostrów Mazowiecka .

Partnerzy:

Przewóz Osób Marek Siedlecki

Diety od Brokuła

Polski Związek Kickboxingu