plakat w barwach flagi Ukrainy i dwa napisy w języku polskim i ukraińskim: Anonimowa ankieta dla obywateli Ukrainy/Анонімне опитування громадян України, herb miasta Ostrów Mazowiecka i naklejka ankieta

Szanowni mieszkańcy,

Informuję, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji wystąpiło z prośbą do Jednostek Samorządu Terytorialnego o przeprowadzenie anonimowej ankiety wśród obywateli z Ukrainy, którzy przyjechali na teren Rzeczypospolitej Polskiej po 24 lutego br. Ankieta dotyczy ich aktualnej sytuacji rodzinnej i materialnej, a także ich planów na przyszłość.

Ankiety w formie on-line można wypełniać zarówno na komputerze jak i telefonieczy tablecie. Link do ankiet w języku polskim i ukraińskim:

W przypadku braku możliwości wypełnienia ankiety w formie on-line można wypełnić ankietę w wersji papierowej. Druki ankiet w dwóch językach (polskim i ukraińskim) dostępne są w siedzibie Urzędu Miasta Ostrów Mazowiecka w pokoju nr 209.

Zwracam się również z prośbą do wszystkich mieszkańców gminy, którzy mają kontakt z ukraińskimi uchodźcami, aby przekazali im powyższą informację. Ankiety należy wypełnić do dnia 31 sierpnia 2022 roku.