UKNF URZAD NADZORL FINANSOWEGO W ramach projektów Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku (CEDUR) i Centrum Edukacji dla Bezpieczeństwa Rynku Finansowego (CEBRF) zarejestruj się online na webinarium CEDUR 20 stycznia 2023 r., 17:00-18:00 Cyberbezpieczeństwo w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, w szczególności oszustw na urządzeniach mobilnych

Zapraszamy seniorów do udziału w bezpłatnym webinarium zorganizowanym przez CEDUR pt. „Cyberbezpieczeństwo w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, w szczególności oszustw na urządzeniach mobilnych”.

Celem webinarium jest zwiększanie świadomości seniorów w zakresie cyberbezpieczeństwa w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, szczególnie ataków skierowanych do użytkowników urządzeń mobilnych.

Seminarium online organizowane jest przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektów: Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR oraz Centrum Edukacji dla Bezpieczeństwa Rynku Finansowego – CEBRF, we współpracy z Komendą Główną Policji.

Spotkanie online odbędzie się 20 stycznia 2023 roku (piątek) w godzinach 17:00-18:00.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Szczegóły oraz zapisy dostępne są na stronie https://www.knf.gov.pl