Trenuj z wojskiem Przez 8 tygodni od 9 września do 28 października, co sobota, wojskowi instruktorzy będą zapoznawać chętnych z podstawami: obsługi broni  i zasad przetrwania walki w bliskim kontakcie pomocy medycznej

Zapraszamy do udziału ochotników indywidualnych, ale przede wszystkim grupy. Mogą to być dowolne środowiska – urzędy, stowarzyszenia, związki, zakłady pracy, firmy, kluby, itd. Wszyscy będą mile widziani w jednostkach wojskowych.

Przez 8 tygodni od 9 września do 28 października, co sobota, wojskowi instruktorzy będą zapoznawać chętnych z podstawami: obsługi broni i zasad przetrwania walki w bliskim kontakcie pomocy medycznej zachowania podczas alarmu i wielu innych. Na 8 godzinne szkolenie można się zgłosić w każdej chwili i w dowolny sposób – wystarczy imię, nazwisko, wiek i kontakt. Grupy mogą zgłaszać ich liderzy i opiekunowie. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku od 15 do 65 lat z polskim (tylko) obywatelstwem.

Zapewnione będzie profesjonalne szkolenie, ubezpieczenie, wyżywienie, ale też świetna, sobotnia rozrywka i przygoda z Wojskiem Polskim.

Harmonogram szkoleń oraz lista kontaktowa dostępne poniżej.

Zapraszamy do kontaktu i zgłoszeń.