Przypominamy, że dzieci i młodzież uczęszczające do szkół i przedszkoli prowadzonych przez Miasto Ostrów Mazowiecka mogą korzystać z opieki stomatologicznej w szkolnym gabinecie stomatologicznym przy ul. Partyzantów 23.
Pacjentów przyjmuje lek. dent. Joanna Supeł:
wtorki: 8:00–13:00
środy: 8:00–20:00
W gabinecie realizowane są:
- przeglądy stomatologiczne,
- profilaktyka,
- leczenie stomatologiczne w ramach NFZ.
Nie trzeba czekać na szkolny przegląd – rodzice mogą samodzielnie umawiać dzieci na wizyty kontrolne i leczenie.
Rejestracja:
telefonicznie: 577 737 200 (w dniach przyjęć),
osobiście w gabinecie,
mailowo: ostrow.mazowiecka@dentystawszkole.pl
Regularne wizyty u dentysty to najlepszy sposób na zdrowy i piękny uśmiech naszych dzieci.
