Bezpłatna opieka stomatologiczna dla dzieci i młodzieży!

Przypominamy, że dzieci i młodzież uczęszczające do szkół i przedszkoli prowadzonych przez Miasto Ostrów Mazowiecka mogą korzystać z opieki stomatologicznej w szkolnym gabinecie stomatologicznym przy ul. Partyzantów 23.


Pacjentów przyjmuje lek. dent. Joanna Supeł:

wtorki: 8:00–13:00

środy: 8:00–20:00

W gabinecie realizowane są:

  • przeglądy stomatologiczne,
  • profilaktyka,
  • leczenie stomatologiczne w ramach NFZ.

Nie trzeba czekać na szkolny przegląd – rodzice mogą samodzielnie umawiać dzieci na wizyty kontrolne i leczenie.

Rejestracja:

telefonicznie: 577 737 200 (w dniach przyjęć),

osobiście w gabinecie,

mailowo: ostrow.mazowiecka@dentystawszkole.pl


Regularne wizyty u dentysty to najlepszy sposób na zdrowy i piękny uśmiech naszych dzieci.