Zakończenie roku akademickiego UTW 2025/2026
Za nami kolejny wyjątkowy rok pełen nauki, pasji i wspólnych działań!
Uroczyste zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęło się od pełnego humoru spektaklu Teatru Seniora w Kinie Ostrovia.  Następnie w Starej Elektrowni podsumowano działalność wszystkich sekcji #UTW, dziękując słuchaczom, wykładowcom i osobom wspierającym uniwersytet.
W wydarzeniu uczestniczyli Hubert Betlejewski Burmistrz Ostrowi Mazowieckiej oraz Zastępca Burmistrza Jolanta Zadroga, którzy pogratulowali seniorom aktywności, zaangażowania i budowania społeczności opartej na wzajemnym wsparciu. 
Serdecznie gratulujemy wszystkim słuchaczom kolejnego udanego roku akademickiego i życzymy słonecznych, pełnych odpoczynku wakacji! 
Do zobaczenia w nowym roku akademickim 2026/2027!